PODSUMOWANIE 2 TYGODNI FERII z NASZĄ SZKOŁĄ WARRIOR LUTY 2018

Przyszedł czas na podsumowanie 2 tygodni „FERII z WARRIOREM”, które to już po raz 3 miałem okazję zorganizować. Jest to ogólne podsumowanie a szczegółowo każdy dzień jest opisany na naszym profilu FACEBOOK-OWYM do którego zapraszamy.

 

Na końcu postu będą podane wyniki konkursu prac i wynik uzyskanych pompek, więc proszę czytajcie do końca.

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować WSPANIAŁYM, WALECZNYM, POMOCNYM, ODDANYM i NIESAMOWICIE ZAANGAŻOWANYM po prostu FANTASTYCZNYM dzieciakom, z którymi miałem okazję przez te dwa tygodnie pracować i wspólnie spędzać czas.

Wasze zaangażowanie, poświęcenie, poczucie humoru, uśmiech i radość na twarzy powodowała, że pomimo ogromu pracy i zmęczenia zawsze z nową energią rozpoczynałem z Wami nowy dzień i w pełni się w niego angażowałem aż do samego późnego wieczora.

Podczas tych ferii dawaliście z siebie wszystko zarówno podczas treningów jak i wszelkiego rodzaju wyzwań i atrakcji.

Dziękuję także oczywiście rodzicom za zaufanie, wszelką pomoc w trakcie naszych wyjść do kina czy przygotowania posiłków na nocny wieczór za pizze, pączki i inne wspaniałe pyszności. Mam nadzieję, że Wasze dzieciaki były zadowolone a wy mogliście w spokoju zająć się swoimi obowiązkami nie martwiąc się o swoich podopiecznych.

Dziękujemy wszystkim gościom i ekspertom z zakresu sztuk walki, którzy odwiedzili naszą szkołę i poprowadzili treningi z uczestnikami ferii. Tak, więc dziękujemy i pozdrawiamy jeszcze raz MACIEJA SKUPIŃSKIEGO – trenera Kadry Polski Juniorów i Seniorów w Muaythai, TEMISTOKLESA TERESIEWICZA – eksperta z zakresu walki w parterze BJJ i MMA, ROBERTA KWIATKOWSKIEGO – instruktora i fachowca z zakresu Filipińskich Sztuk Walki, MARCINA TOMCZYKA – instruktora i doświadczonego zawodnika w Muaythai, ALEKSANDRA BETĘ – eksperta i aktualnego Mistrza Europy w Judo.

Dziękuję jeszcze raz w imieniu swoim i dzieciaków za możliwość zwiedzenia JEDNOSTKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ JRG-2 i całej ekipie strażaków za dostarczenie niezapomnianych wrażeń i ogromnej dawki wiedzy. Dziękujemy także za możliwość zwiedzenia ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI na ul. Pienistej gdzie nasi uczestnicy także przeżyli nieprawdopodobne emocje i zaznajomili się z pracą w policji. Uczniowie mojej szkoły zobaczyli jak ważna, ofiarna i potrzebna jest praca STRAŻAKA i POLICJANTA.

Dziękuje także zaprzyjaźnionemu z naszą szkołą Łódzkiemu Klubowi polskiej sztuki walki SIGNUM POLONICUM który zapoznał naszych uczestników z historią i orężem polskiego rycerstwa.

Podziękowania kieruję także do P. WOJCIECHA JĘDRASZKA właściciela firmy PSB-SUN-BUD – PABIANICE, który pomógł w organizacji niektórych atrakcji na feriach.

Pozdrawiamy oczywiście szkołę sztuk walki z Grabowa z P. Andrzejem na czele, która odwiedziła nas w pierwszym tygodniu i z którą się świetnie bawiliśmy i trenowaliśmy.

Dziękujemy także firmie cateringowej „CYNAMON” za przepyszne obiadki. Naprawdę polecamy, warto! www.cynamon-catering.pl a także firmie transportowej „ADAR” z Aleksandrowa Łódzkiego za profesjonalną obsługę podczas wyjazdu na różnego rodzaju atrakcje www.adar-travel.pl oraz P. Dariuszowi Olejniczakowi, który także zajął się naszym transportem do jednostki straży pożarnej oraz policji.

Natomiast gdyby ktoś jeszcze się zastanawiał lub zadawał pytanie jak było i czy się uczestnikom „Ferii z Warriorem” podobało to odpowiedzią mogą być myślę prace, jakie przygotowali na konkurs. Przypomnę, że dotyczył on opisania w dowolnej formie pisemnej czy też plastycznej najważniejszych odczuć, wydarzeń, treningów i emocji, jakie pozostały w ich odczuciu. Prace były tak wspaniałe, spontaniczne i szczere, że postanowiłem wszystkie umieścić w moim podsumowującym artykule. Podzieliłem je na dwie grupy bardziej opisowe oraz plastyczne. Z prac opisowych wyróżniłem pracę Łukasza Kmina, Martynki Śmigielskiej i Olafa Pawlaczyka. Natomiast z prac plastycznych wyróżniłem pracę Victorii Dudek, Mateusza Marczewskiego, Aleksa Kowalskiego oraz Kacpra Zajkiewicza. Wszystkie prace były bardzo dobre, ale jak konkurs to konkurs.

Nie możemy zapomnieć tutaj o wszystkich atrakcjach dodatkowych, jakie były przygotowane dla naszych uczestników.Tak, więc filmy w kinie „HELIOS”, basen na „FALI”, kręgielnia w „SUKCESJI” oraz pobyt na „LASER GAMES” i Ściankach Wspinaczkowych a także niezapomniane piątkowe noclegi na sali połączone z przepysznymi przysmakami, emocjonującymi grami na PLAYSTATION oraz oglądaniem ciekawych filmów akcji to właśnie w nich nasi podopieczni brali udział przez te dwa tygodnie. 

No i pozostało mi ogłosić wynik, jaki grupa uzyskała w pompkach. Więc moi drodzy w ostatnim dni ferii w godzinach od 10.00 do 24.00 czyli przez 14 godzin grupa w liczbie 25 osób zrobiła około 9.000 POMPEK. REWELACJA i WIELKIE GRATULACJE.. Niektórzy prze te 14 godzin zrobili ponad 1.000 pompek.

Dziękuje Wam za czytanie naszych postów oraz polubienia jak i udostępnianie oraz pisanie komentarzy, które były dla mnie informacją zwrotną o Waszych odczuciach. Dziękuję jeszcze raz za wszelką pomoc i cieszę się, że wszyscy cali, zdrowi bez poważnych kontuzji i urazów a przede wszystkim zadowoleni wrócili do domów. Starłem się ze wszystkich sił i dawałem z siebie, 150% aby moi podopieczni byli zadowoleni. Za wszystkie niedociągnięcia czy jakieś potknięcia przepraszam mam nadzieję, że było ich jak najmniej, ale to już Wy sami musicie ocenić. No i cóż do zobaczenia na kolejnych feriach za rok.

Pamiętajcie o odebraniu pozostawionych rzeczy oraz przynoszeniu pendrive’a abym mógł przegrać Wam zdjęcia i filmy z naszych zimowych ferii. Całość materiału to 23 GIGA. 
1 tydzień – 10 GIGA 2 tydzień – 13 GIGA.

Do zobaczenia na treningach.

 

Jedna myśl w temacie “PODSUMOWANIE 2 TYGODNI FERII z NASZĄ SZKOŁĄ WARRIOR LUTY 2018”

  1. Great writeup! I shared your website on my Tumblr. I hope my fans
    are going to love your articles as well.

    Good luck for the future.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *