ZIMOWE FERIE z WARRIOREM 2018

Zapraszamy na sportowe, aktywne, ciekawe oraz z wieloma atrakcjami FERIE z WARRIOREM w naszej szkole.

I TYDZIEŃ to termin od 29.01 do 3.02. 2018r (pon-sob)
II TYDZIEŃ to termin od 5.02 do 10.02.2018r (pon-sob)

Oferta przeznaczona jest dla uczniów naszej szkoły „WARRIOR” ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum. (z oferty mogą skorzystać także osoby nietrenujące w naszej szkole).

Koszt to tylko 700zł za dwa tygodnie i 400zł za jeden tydzień. Szczegóły oferty przedstawiamy poniżej.

 

Wstępnej rezerwacji należy dokonać do 2 stycznia (wtorek). Natomiast zaliczkę w wysokości 200zł wpłacamy do 12 stycznia (piątek).
Pozostałą kwotę wpłacamy do 26 stycznia (piątek).

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z zeszłorocznych ferii na naszej stornie internetowej: http://warrior.com.pl/?p=22668
http://warrior.com.pl/?p=22738

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program ferii:

1. Zajęcia będą trwały od 9.30 do 17.30 – 8 godzin (do szkoły będzie można przychodzić od 9.15) i odbywać się będą w siedzibie naszej szkoły WARRIOR w budynku SP-42 ul. Przyszkole 42.

2. Każdego dnia wszyscy uczestnicy mają zapewniony pyszny dwudaniowy obiad.

3. Codziennie będzie odbywał się jeden trening z zakresu rożnych sztuk walki prowadzony przez trenera Roberta oraz zaproszonych do szkoły także innych instruktorów i ekspertów ze swoich dziedzin. (JEET KUNE DO, MUAYTHAI, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU, CROSSFIT i inne) – 10 sesji treningowych na w pełni wyposażonej w sprzęt treningowy sali gimnastycznej.

4. Codziennie także przewidziane są różne atrakcje i zajęcia takie jak: wyjścia do KINA-SUKCESJA, BASEN-FALA, ARENA LASER GAMES, KRĘGIELNIA-SUKCESJA, ŚCIANKI WSPINACZKOWE, KURS PIERWSZEJ POMOCY (organizowany przez straż pożarną), POKAZ SZKOLENIA PSÓW POLICYJNYCH i omówienie zasad bezpieczeństwa oraz SPOTKANIA z CIEKAWYMI OSOBAMI.

5. Dodatkowo z piątku na sobotę dla wszystkich chętnych organizowany będzie wieczór atrakcji połączony z noclegiem na sali (potrzebny będzie śpiwór, piżama, klapki, ręcznik, przybory do mycia). Będzie udostępniona konsola PSP-3 i projektor multimedialny gdzie będzie można pograć i odbędą się zwody, dodatkowo oglądanie ciekawych filmów o tematyce sportowej i nie tylko oraz po prostu świetna zabawa, dokąd wszyscy nie padną. Rano śniadanko i odbiór podopiecznych do godziny 11.00.

6. Każdy z uczestników może także zostać i wziąć udział w regularnych treningach naszej szkoły, które w ferie będą odbywać się w godzinach 18.00-20.00. W ten sposób uczestnicy będą mieli dwa treningi dziennie, co jeszcze lepiej rozwinie ich umiejętności, sprawność i kondycję. Koszt opłaty za karnet styczniowy dla osób biorących udział w „FERIACH z WARRIOREM” to 70zł.

7. Całość opłat to: 2 tygodnie 700zł + 70zł karnet 
lub 1 tydzień 400zł + 70zł karnet. 
Wpłat dokonujemy najpóźniej do 26 stycznia (piątek) na zajęciach podczas treningu lub przelewem na nasze konto. 
04 1030 0019 0109 8518 0045 9930 CITI BANK z dopiskiem OPLATA za FERIE z WARRIOREM oraz imię i nazwisko uczestnika.

8. Opłata zawiera cały program zajęć, opiekę kadry, treningi oraz wszelkie dodatkowe zajęcia i atrakcje łącznie z przejazdami, obiady, zajęcia sportowe.

9. W piątek 26 stycznia każdy z uczestników, który się zapisał otrzyma kartę oraz regulamin do podpisania przez rodziców lub prawnych opiekunów. Dokumenty te należy oddać w pierwszym dniu przyjścia na zajęcia. Przypominamy także o ważnej legitymacji szkolnej, którą uczestnicy powinni mieć codziennie przy sobie.

10. Oferta przeznaczona jest dla uczniów naszej szkoły oraz także dla osób nietrenujących w naszym centrum. Ilość miejsc ograniczona. Kontakt pod numerem tel. 602-482-112 trener Robert Karpiński.

ZAPRASZAMY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *