WIGILIA w SZKOLE „WARRIOR”

W piątek 22 grudnia w naszej szkole „WARRIOR” odbyła się uroczysta WIGILIA dla wszystkich uczniów i przyjaciół naszej szkoły wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi. Wzięło w niej udział prawie 100 osób ze wszystkich sekcji razem z najbliższymi. Zapraszamy na relację poniżej.

Uczniowie naszej szkoły razem ze swoimi bliskimi przygotowali WSPANIAŁE PRZYSMAKI w postaci różnego rodzaju ciast, wypieków, ciasteczek, które swoim smakiem i wykonaniem zachwycały każdego.

W części oficjalnej Trener Robert przywitał wszystkich gości a następnie złożył wszystkim serdeczne życzenia opowiadając także o ważnych sprawach, które dotyczą naszej szkoły jak i podziękował wszystkim, którzy się angażują, pomagają i wspierają rozwój naszej szkoły.

Następnie był czas na wspólne zdjęcie oraz życzenia, które wszyscy sobie w atmosferze rodzinnej wzajemnie składali.

Przyszedł czas na część artystyczną gdzie dwóch uczniów naszej szkoły z sekcji JUNIOR-MAKSYMILIAN MANIKOWSKI oraz ALEKS KOWALSKI przygotowali krótki występ muzyczny na KEYBOARDZIE oraz GITARZE ELEKTRYCZNEJ. Chłopcy poza treningami również uczęszczają na zajęcia do szkoły muzycznej gdzie muzyka jest ich drugą pasją. Występ naprawdę był super i wszystkim się bardzo podobał.

Atmosfera jaka towarzyszyła Wigilii wszystkie rozmowy, emocje oraz spotkania spowodowały, że na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy jeszcze raz Wam wszystkim za pomoc w przygotowaniu, przybycie oraz na koniec w posprzątaniu naszej sali. 

Na koniec Trener Robert również przygotował podziękowania.

PRZYJACIELE!

W tym miejscu chciałbym gorąco podziękować WSZYSTKIM za przybycie na naszą Wigilię. Dziękuję WAM za wasze ciepłe i serdeczne życzenia. Za motywujące słowa wsparcia w tym trudnym dla mnie okresie w walce z chorobą nowotworową mojej mamy. Za to, że dajecie mi siłę i energię, aby pomimo różnych przeciwności losu i na ten moment mniejszych możliwości technicznych naszej szkoły to jesteście jednak ze mną i z naszą szkołą. Nie ważne są dla Was wspaniałe warunki, czy niesamowite wyposażenie różnych sal treningowych a ważna dla Was jest atmosfera, podejście oraz PASJA, jaką nasza szkoła i moja osoba przekazuje wszystkim uczestnikom naszych zajęć. Wierzę w to, że RAZEM już nie długo stworzymy miejsce gdzie każdy będzie mógł się w pełni rozwinąć i znaleźć miejsce, do którego zawsze będzie chciał wracać.

Dziękuję także za niespodzianki, które dla mnie przygotowaliście i które mnie bardzo zaskoczyły a przede wszystkim dziękuję za życzenia od Was wszystkich dla mojej mamy, która po obejrzeniu nagrania bardzo się wzruszyła. JESTEŚCIE WIELCY!

Pamiętajcie, aby te Święta spędzić wspólnie razem poświęcając swój czas dla siebie, oddając się długim rozmowom, wspólnym kolędowaniem, radością i czasami trochę zadumie, aby JEZUS CHRYSTUS nieustannie odradzał się w WASZYCH SERCACH i DOMACH. Wybaczmy sobie wszelkie winy, jeżeli tylko dana osoba chce się pojednać i zmienić. Taj jak kiedyś napisał, ks. Jan Twardowski „ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ”

Życzenia oczywiście kieruję także do wszystkich, którzy nie mogli do nas wczoraj przyjechać a którzy także są częścią naszej szkoły oraz do wszystkich osób, dla których nasza szkoła była kiedyś częścią ich życia.

Trener Robert.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *