UWAGA! Zmiana terminu rozpoczęcia zajęć

W związku z remontem pomieszczeń na biuro oraz siłownię, jesteśmy zmuszeni datę rozpoczęcia zajęć przenieść na 5 Października – Poniedziałek. Jest to już ostateczny termin rozpoczęcia treningów.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość, lecz naprawdę warto gdyż nowe zmiany i udogodnienia jakie zostaną wprowadzone z pewnością wszystkim Wam się spodobają.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy się kontaktować z trenerem Robertem Karpińskim (602-482-112). Zmieniony harmonogram i cennik przypominamy dostępny jest już na stronie.

Nowy rok treningowy – INFORMACJE

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęcie zajęć w naszej szkole odbędzie się 28 września w poniedziałek. Treningi ruszą według nowego harmonogramu który jest dostępny na stronie. Zmianie uległ także cennik z którym również można się zapoznać.

Z nowym rokiem treningowym nowe ciekawe zmiany. Najważniejszą jest otwarcie biura Szkoły Sztuk Walki „Warrior” w którym będziecie mogli dokonywać wszelkich opłat, wypełnić odpowiednie dokumenty oraz zasięgnąć wszelkich informacji, dotyczących spraw szkoły, waszych jak i innych. Dodatkowo obok biura będzie otwarta, kameralna siłownia dla uczniów szkoły z której będziecie mogli korzystać. Biuro będzie miało miejsce w tym samym miejscu gdzie odbywają się treningi czyli w SP 42 na ul Przyszkole 42 w Łodzi. Również rusza ono od 28 września. Mamy nadzieje że do tego czasu uda Wam się dostosować swój plan zajęć jak i pracy do aktualnego harmonogramu

Jeżeli chodzi o same treningi to dodatkowo doszły jeszcze zajęcia w soboty oraz zostały stworzone specjalne zajęcia gdzie będą odbywać się same sparingi doszkalające.

Kolejną ważną informacją jest to że Trener Robert został Wiceprezesem PZMT do spraw klubów, a także menadżerem Kadry Narodowej Polski w Muaythai. Na przełomie listopada i grudnia wyjeżdża na Mistrzostwa Świata Muaythai do Bangkoku gdzie będzie prowadził naszą kadrę. Następną ważną informacja jest to że Polskie Zrzeszenie Muaythai stało się oficjalnie POLSKIM ZWIĄZKIEM Muaythai. Minister Sportu i Turystyki Mirosław Drzewiecki podpisał rozporządzenie w sprawie wykazu dyscyplin, w których mogą działać polskie związki sportowe. Na liście dyscyplin znalazła się dyscyplina MUAYTHAI. Po wielu latach starań, ciężkiej pracy wszystkich klubów zrzeszonych w PZMT docieramy do bardzo ważnego momentu dla naszej dyscypliny. Jak wiemy Polski Związek Sportowy Muaythai to wielki prestiż, ale przede wszystkim ułatwi on działalność dla wszystkich klubów muaythai w Polsce. Teraz staniemy się partnerami dla urzędów miast i gmin, firm i Ministerstwa Sportu. Tym bardziej cieszy fakt że nasz Trener jest Wiceprezesem Polskiego Związku Muaythai. Jeszcze raz Gratulujemy i życzymy powodzenia w pełnieniu tej funkcji. Nasza szkoła też tutaj na pewno dużo zyska.

zdjefbfbdcie-1

W tym roku treningowym znów się szykują ciekawe seminaria i wspaniali goście tacy jak RON BALICKI który przyjedzie do nas ze swoją żoną DIANĄ INOSANTO córką Guru DANA INOSANTO, MATT TEASDALE z Wielkiej Brytanii, a także niespodzianka o której się niedługo dowiecie. Osoby te  będą gościć w naszej szkole, na naszych obozach i na seminariach przez nas organizowanych. Niedługo na naszej stronie pojawi się pełną relacja ze zdjęciami z seminarium z Ronem Balickim, które odbyło się w czerwcu przed wakacjami.

zdjefbfbdcie-2

Trener Robert także w przyszłym roku na specjalne zaproszenie Rona Balickiego wyjedzie do Los Angeles na specjalny staż treningowy gdzie poza treningami z Ronem będzie także trenował ponownie w Academy Guru Dana Inosanto. Ostatnie rozmowy z Ronem otworzyły przed naszym trenerem niesamowite możliwości na dalszy rozwój i jeszcze większą i owocniejszą współprace. Wkrótce szczegóły.

ron-i-ja

Przed nami kolejne zawody i szansa dla nowych osób które chciały by spróbować swoich sił i stanąć na ringu. Tworzona będzie nowa grupa zawodników więc niedługo odbędzie się selekcja. Zapraszamy. Nasza szkoła także w przyszłym roku 2010 będzie organizatorem zawodów w naszym mieście. Już w  październiku rusza Turniej Pierwszych Walk i Liga z festiwalem Muaythai przeciw narkotykom w Łodzi. Turniej odbędzie się 17 października.Organizatorem jest Klub Sportowy Sportera Łódź.Pierwszy turniej otwierający sezon startowy 2009/2010 w PZMT. Nasza szkoła także w ten turniej będzie się angażować.

Przypominamy także o obozach które są przed Wami. Zarówno obóz zimowy jak i letni zapowiadają się bardzo ciekawie i będą obfitować jak zwykle w niesamowitych gości i atrakcje. Wkrótce relacja z obozu letniego który się odbył w lipcu w węgierskiej Górce, a jest o czym naprawdę pisać. Naszymi gośćmi byli między innymi Matt Teasdale z Wielkiej Brytanii, Pracha Samochan z Tajlandii, Rafał Simonides, Grzegorz Proksa, Albert Sosnowski. Zapraszamy.

zdjefbfbdcie-31

zdjefbfbdcie-41

W te wakacje trener Robert znowu miał okazję poznać wiele ciekawych osób i wyrobić sobie znów wiele nowych kontaktów z korzyścią także dla naszej szkoły. Był to między innymi GRANDMASTER ERNESTO A. PRESAS reprezentujące Filipińskie Sztuki Walki ARNIS. Trener Robert miał okazję być na VII Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym Filipino Arnis de Mano Poland, tym razem pod tytułem „PRESAS KOMBATAN TRAINING CAMP”. Na to jedyne w Europie zgrupowanie zjechali się przedstawiciele klubów i organizacji z Niemiec, Portugalii, Turcji, Szwecji, Irlandii, Włoch, Finlandii, Filipin i z Polski. Czas nie pozwolił  w pełni skorzystać ze wszystkich zajęć a trener był tam gościem i dzięki uprzejmości organizatorów miał okazję trochę potrenować, a przede wszystkim nawiązać nową współpracę która zakończyć się może wyjazdem na Filipiny oraz możliwością rozwoju w nowych dziedzinach z zakresu Filipińskich Sztukach Walki. Niedługo pełniejsza relacja z tego pobytu. Zapraszamy.

zdjefbfbdcie-5

Wszyscy uczniowie szkoły mają także pozdrowienia od Grzegorza Proksy zdobywcy Pucharu Polski, Mistrza Polski, V-ce Mistrza Europy, który ma za sobą szereg stoczonych i wygranych walk zawodowych w LAS VEGAS, ANGLII, NIEMCZECH. Grzegorz jest przyjacielem naszej szkoły, trenera i w te wakacje razem z Grzegorzem Proksą trener ustalał plany na dalszą współpracę. Szczegóły wkrótce.

Gorące pozdrowienia przesyła także Rafał Simonides, który w chwili obecnej jest już w Tajlandii i tam ciężko trenuje tocząc to kolejne zwycięskie pojedynki. Ma już ich za sobą dwa i obie te walki wygrał przez nokaut używając między innymi swojej ulubionej techniki łokcia, zresztą w przepięknym stylu. Trzymamy kciuki za Rafała i będziemy na bieżąco śledzić jego poczynania. Trener Rafał gościł u nas na zakończeniu roku treningowego. Wkrótce relacja z tego wydarzenia. Zapraszamy.

zdjecie-6

zdjecie-7

Na naszej stronie niedługo ukażą się najnowsze i zaległe artykuły, zdjęcia i filmy. Strona także ulegnie przeobrażeniu i będzie aktualizowana na bieżąco.

Moi drodzy tak więc niedługo już ruszamy z zajęciami. Mamy nadzieje że wszyscy się odmeldujecie na treningach, a także przyprowadzicie nowych chętnych na zajęcia do naszej szkoły. Zapraszamy wszystkie nowe osoby bez względu na wiek, płeć i poziom zaawansowania do rozpoczęcia wybranych przez siebie zajęć w naszej SZKOLE SZTUK WALKI „WARRIOR”

bruce-lee


CZERWIEC – WAŻNE INFORMACJE I POSUMOWANIE ROKU TRENINGOWEGO

Treningi w czerwcu trwają do 26.06 (Piątek). W tym dniu będzie ostatni trening dla wszystkich sekcji prowadzony przez trenera Roberta oraz specjalnych gości zaproszonych do naszej szkoły. To jednak będzie niespodzianka na zakończenie roku treningowego 2008/2009. Opłat za czerwiec dokonujemy do 10 czerwca. Czytaj dalej CZERWIEC – WAŻNE INFORMACJE I POSUMOWANIE ROKU TRENINGOWEGO

ZŁOTO DLA, „WARRIOR”!!! MAMY MISTRZA EUROPY!!!

zdjacie-29

Zapraszamy na obszerniejszą relację z Mistrzostw Europy Muay Thai na Łotwie gdzie startowali nasi zawodnicy a nasz trener ROBERT pełnił funkcję menadżera REPREZENTACJI POLSKI. Ze względu na wydarzenia, jakie czekają naszą szkołę i dużą ilość obowiązków, jakie ma nasz trener dopiero teraz zamieszczamy tą relację.

Czytaj dalej ZŁOTO DLA, „WARRIOR”!!! MAMY MISTRZA EUROPY!!!